triangle

Paslaugos

Perdangos ir lubų šiltinimas

Siūlome perdangų ir lubų šiltinimą Jūsų namams!
Šiltinimui naudojama moderni termoizoliacinė medžiaga - poliuretano putos, kuriomis prireikus galima sandariai apšildyti tiek gyvenamųjų namų, tiek komercinės paskirties pastatų perdangas ir lubas.

Šiltinimas gali būti atliekamas naujos statybos, statomiems ar senos statybos pastatams.

Poliuretano putos, lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis, turi mažiausią rinkoje šilumos pralaidumo koeficientą bei aukštą sukibimo koeficientą su bet kokiu paviršiumi.

Todėl šiltinimas poliuretano putomis, gali būti atliekamas ant bet kokio paviršiaus: plytų, betono, medžio ar tinko.


Sienų šiltinimas

Atliekame sienų šiltinimo darbus. Šiltiname naudojant geriausias sąvybes turinčias medžiagas. Gyvenamųjų namų ir komercinės paskirties pastatams šiltinti naudojamos poliuretano putos, kurios dėl savo mažo tankio yra labai lengvos ir neapsunkina namo sienų papildomu svoriu.

Poliuretano putos, dėl savo purškiamos technologijos, sandariai užpildo ertmes ir nepalieka įtrukimų, spragų bei turi mažiausią šilumos pralaidumo koeficientą 0,022-0,03 (W/mK).

Ši šiltinimo medžiaga laikoma sandariausia rinkoje bei turi paklausą dėl savo ilgaamžišumo. Nustatytas vidutinis tarnavimo laikas 30 metų.

Šiltinimas gali būti atliekamas naujos statybos, statomiems ar senos statybos pastatamas.


Stogo šiltinimas

Atsižvelgdami į standartus, šiltiname gyvenamųjų namų ir komercinės paskirties pastatų stogų konstrukcijas, plokščiuosius stogus bei kitas nestandartinio tipo konstrukcijas.

Mūsų darbuose, naudojama moderni šiltinimo technologija - poliuretano putos, užtikrins aukščiausios kokybęs rezultatą.
Ši termoizoliacinė medžiaga, dėl savo mažo tankio pasižymi lengvumu, kadangi šiltinant stogo konstrukcijas labai svarbu neapkrati jų papildomu svoriu.

Poliuretano putos puikiai pritaikytos stogui šiltinti, kadangi turi mažiausią vandens absorbaciją. Dėl šios priežasties, putos pasižymi nepralaidumu vandeniui, mažu vandens garų pralaidumu.

Šiltinimas gali būti atliekamas naujos statybos, statomiems ar senos statybos namams.


Pamatų šiltinimas

Kokybiškai šiltiname gyvenamųjų namų ar komercinės paskirties pastatų pamatus. Darbai atliekami, pasitelkiant modernios technologijos medžiagą - poliuretano putas, kurios dėl purškimo technologijos nepalieka tuščių ertmių ir užtikrina sandarumą.

Dėl aukšto sukibimo koeficiento, poliuretano putomis gali buti šiltinamas, bet kurio tipo paviršius: plytų, betono, stiklo, medžio ar metalo.

Poliuretano putos yra nepralaidžios garams, šaltam orui ar drėgmei, visą tarnavimo laikotarpį, nepraranda savo unikalių sąvybių, nepelija ir nepūva, todėl yra tinkamos specialios paskirties objektams šiltinti.